V pondělí začínáme...

Publikováno: 30.8.2024 Autor(ka): Zdena Müllerová

Dnes je poslední den prázdnin, čeká nás víkend a v pondělí ráno přivítáme nejen prvňáčky, ale i všechny ostatní ve škole. Přijměte pozvání na slavnostní zahájení nového školního roku, které proběhne v pondělí 2. září v 8:00 hodin před školou. Prvňáčci si před školou najdou svou „kytičku“, v jejímž středu se bude nacházet označení 1.A, 1.B nebo 1.C, a pod kytičkou bude ukrytá i paní učitelka třídní z devítky. Deváťáci přijdou do školy asi o dvacet minut dříve, aby pomohli s umisťováním prvňáčků do jednotlivých tříd a aby předali prvňáčkům malý dárek a nakonec aby je doprovodili za bouřlivého potlesku poprvé do školy. Děti do prvních tříd přijde na začátku hodiny pozdravit pan starosta.

Prvňáčky v doprovodu deváťáků budou následovat jejich rodiče, pak do školy vejdou žáci od 2. do 8. tříd. V prvních třídách proběhne část hodiny s rodiči, potom se rodiče sejdou s vychovatelkami ze školní družiny a děti zůstanou chvíli se svými třídními.

Žáci, kteří do naší školy přestupují a přicházejí v pondělí také poprvé, přijdou v 7:50 hod. do ředitelny školy. Vyučování 2. 9. 2024 končí cca v 8:45 hod.

Úterý stráví žáci se svými třídními učiteli a od středy 4. 9. 2024 budeme učit podle rozvrhu nejdéle do 7. vyučovací hodiny (včetně). Od pondělí 9. 9. 2024 se ve všech třídách bude učit podle platných rozvrhů včetně odpoledního vyučování.

Ze záříjových akcí připomínáme projektový den 2. stupně ve čtvrtek 19. 9. 2024 a adaptační pobyt šesťáků v Tramtárii v Horním Jelení od 25. do 27. 9. 2024.

V tomto školním roce budou vyhlášeny dva dny ředitelského volna, jedná se o 2. a 9. května 2025. Jarní prázdniny bude mít škola v termínu od 3. do 9. února 2025.

Všem přejeme pohodový školní rok 2024/2025!

Organizace školního roku 2024_2025