Studijní pobyt v Mnichově

Publikováno: 20.7.2024 Autor(ka): Monika Brandejsová

Začátkem letních prázdnin jsem se zúčastnila čtrnáctidenního pobytu v bavorském Mnichově. Hlavním bodem mé cesty byl studijní jazykový kurz němčiny doplněný o metodiku a didaktiku.

Výuka probíhala ve škole DID Mnichov na výborné úrovni. Ubytovala jsem se v AO hostelu, který se nachází nedaleko školy i centra města. Mimo zlepšení svých komunikačních dovedností jsem načerpala i nové tipy do výuky a poznala nejrůznější místa v Mnichově - např. kostel Frauenkirche, zámek Nymphenburg, Královskou rezidenci Mnichov, park Anglická zahrada a v neposlední řadě Muzeum BMW a Olympijskou věž. Pokud i vy máte chuť spojit učení se cizím jazykům a poznávání nových míst, mohu vám takový pobyt určitě doporučit.

Výjezd byl financován z prostředků Evropské unie v rámci projektu Erasmus+
č.2023-1-CZ01-KA121-SCH-000124430.