Sportovní den 2. stupně

Publikováno: 9.10.2024 Autor(ka): Veronika Macáková

V úterý 1. října mohli žáci opět porovnat své síly v atletických disciplínách na stadionu Na Parapleti.

Závodili v běhu na 60 m, skoku dalekém, hodu míčkem, vytrvalostním běhu a žáci 8. a 9. ročníku také ve vrhu koulí.

A kdo dosáhl na medailovou pozici?

kategorie mladší žákyně (6. a 7. třídy): 1. místo Rozárie Kollerová (6.B), 2. místo Alžběta Dostálová (6.C), 3. místo Natálie Fikejzová (6.B)

kategorie mladší žáci (6. a 7. třídy): 1. místo Vít Macháček (7.B), 2. místo David Rejman (7.B), 3. místo Matěj Peterka (7.A)

kategorie starší žákyně (8. a 9. třídy): 1. místo Veronika Komárková (9.B), 2. místo Adéla Mikulecká (8.A), 3. místo Justýna Šigutová (9.A)

kategorie starší žáci (8. a 9. třídy): 1. místo Mykhailo Kliuchkei (9.C), 2. místo Tomáš Vích (9.C), 3. místo Matyáš Kastner (8.C)

Nejlepším sportovcům moc gratulujeme.

Všichni, kteří závodili, si zaslouží pochvalu za své výkony.

Na celkové výsledky se můžete podívat v příloze.

Přiložené soubory ke stažení