Minifotbal IV. kategorie - okrskové kolo

Publikováno: 22.10.2024 Autor(ka): Jan Gregar

V úterý 22. 10. se v Chocni na Parapleti uskutečnilo okrskové kolo v minifotbale IV. kategorie, tedy žáků 8. a 9. tříd. Naši žáci obsadili skvělé druhé místo, gratulujeme!

Za hezkého počasí se v úterý dopoledne utkali žáci 8. a 9. tříd o postup do okresního kola v minifotbale. Turnaje se zúčastnily dvě vysokomýtské a dvě choceňské školy. Naši žáci v prvním utkání remizovali se ZŠ Jiráskova 2:2. V druhém utkání, které sehráli s ZŠ Javornického, dominovali a vyhráli 4:2. Poslední utkání, které jsme sehráli se ZŠ Mistra Choceňského, rozhodovalo o celkovém vítězi turnaje. Do utkání jsme bohužel nevstoupili příliš dobře a poměrně brzy prohrávali 0:2. I přes stíhací jízdu a výborný výkon ve druhém poločase se nám utkání v náš prospěch zvrátit nepodařilo, avšak odměnou za snahu nám bylo alespoň snížení na konečných 1:2.

Děkujeme všem zúčastněným žákům a žákyni za skvělou reprezentaci naší školy. Zároveň gratulujeme klukům ze ZŠ Mistra Choceňského a přejeme, ať se jim v okresním kole daří!

Školu reprezentovali: Šimon Doležal, David Prášek, Max Valíček, Roman Šulc, Adéla Mikulecká, Mykhailo Kliuchkei, Lukáš Tupec, Vadym Kotsur, Vasyl Zmykalo, Štěpán Vašek, Tomáš Šilar a Viktor Janeba