Léto nás baví!

Publikováno: 28.7.2024 Autor(ka): Pavlína Hájková

V týdnu od 22.7.- 26.7. si partička dětí užívala prázdniny na školním příměstském táboře.

V pondělí jeli malí dobrodruzi na výlet vlakem do Litomyšle. Dováděli na hřištích i v klášterních zahradách, podívali se na Litomyšl pěkně z výšky a navštívili zámek.

V úterý jeli malí sportovci vlakem do Dobříkova na golfové hřiště. Seznámili se s vlastní hrou, vyzkoušeli si odpalování míčků, zasoutěžili si v patování a zahráli si úplně novou hru - cornhole. Zpáteční cesta do Chocně vedla lesem a všichni malí turisté si zasloužili velkou pochvalu.

Ve středu si užívaly děti pobyt v Chocni na různých sportovištích a hřištích.

Ve čtvrtek jely děti autobusem za zážitky do PINGUin parku do Přívratu. Počasí, zábava i nálada byla skvělá!

V pátek prožili malí plavci krásný slunečný den na koupališti v Chocni. V areálu se opravdu vydováděli.

Přejeme všem krásné léto, spoustu zážitků, šťastné cesty a návraty a hlavně pevné zdraví!