Konečné výsledky zápisu

Publikováno: 22.5.2024 Autor(ka): Zdena Müllerová
V příloze naleznete konečné výsledky zápisu včetně informace, které děti byly zařazeny do skupin s rozšířenou výukou anglického jazyka. Zároveň z něho zjistíte, které děti byly zařazeny do přípravné třídy na naší škole. Přípravnou třídu povede paní učitelka Mgr. Jitka Štanglerová Mikulecká a bude opět umístěna do budovy školní družiny u školní jídelny (ul. Sv. Čecha 440).

Schůzka rodičů budoucích prvňáčků proběhne v pondělí 24. 6. 2024 od 16:00 hodin. Pozvánku před akcí pošleme e-mailem.
Rozdělení do tříd bude hotové cca do 10. 6. 2024. Jakmile ho budeme mít, pošleme ho rodičům e-mailem a zveřejníme ho i na webových stránkách školy. Víme, že to trvá dlouho, letos je tato situace výjimečná, ale má své objektivní důvody. Víme, že nebudeme moct vyhovět všem Vašim požadavkům, ale budeme se snažit rozdělení dětí co nejvíce optimalizovat. Jsou školy, kde se děti do tříd rozdělují losem nebo podle abecedy, ale k tomu přistoupit nechceme.

Přiložené soubory ke stažení