"Have you ever been to England?"

Publikováno: 27.5.2024 Autor(ka): Milena Coufalová

Tak na tuto otázku Vám může odpovědět 59 žáků naší školy:" Yes, I have."

Na počátku května jsme vyrazili totiž do Londýna a jeho okolí. Cesta trajektem byla velkým zážitkem a nad ránem jsme uviděli Dover. Londýn nás sice přivítal deštěm, ale nám to nevadilo. Tower i Tower Bridge byl krásný a cesta double deckerem k St. Paul katedrále byla skvělá. Brighton je opravdu nádherné přímořské město a procházka ke křídovým útesům Seven Sisters nás všechny nadchla. Hampton Court Palace - královský zámek s nádhernou zahradou nás nezklamal.  Celodenní prohlídka Londýna od Big Benu k Buckinghamskému paláci a na Trafalgarské náměstí byla zakončena z výšky Londýnského Oka. Eurotunelem jsme se přepravili do Francie a pak už jen cesta domů. Byly to krásné dny a určitě budeme vzpomínat i na hostitelské rodiny, které se o nás tři dny staraly. Tak zase někdy na shledanou!