Englishstar

Publikováno: 20.6.2024 Autor(ka): Kateřina Faltysová

Letos poprvé se někteří žáci naší školy zúčastnili mezinárodní jazykové soutěže Englishstar.

Soutěž proběhla 13.5. u nás ve škole. Žáci soutěžili v několika kategoriích - podle ročníku. Ve třídě vyplnili test, jehož vyhodnocení pak provedli organizátoři. Konkurence byla veliká, v jednotlivých ročnících soutěžilo až 1000 dětí, a ze stejného důvodu i vyhodnocení trvalo dlouho.

Umístit se na předních příčkách se sice nikomu z našich žáků nepodařilo, ale naprostá většina skončila v první polovině. Nejlepšího umístění dosáhla Mariia Kholodovych - 74.místo a Julie Šedová - 86.místo. 12 dětí získalo 80 a více procent, čímž si vysloužily diplom se zlatou medailí. Mimo diplomů na všechny čeká i drobný dáreček.

Všem účastníkům gratulujeme!