Jak jsme si užili pátek

Publikováno: 17.8.2024 Autor(ka): Táňa Baboráková

To by jeden nevěřil, co vše se dá stihnout za čtyři vyučovací hodiny.

Ráno jsme přišli do školy většinou vybaveni na No Bagpack Day. Jak se nám to povedlo, můžete zjistit ve fotodokumentaci. Hodinu jsme se učili a pak vyrazili na besedu s paní spisovatelkou Ester Starou do knihovny. Podařilo se nám seznámit se se třemi knihami této autorky ( Ó,ó,ó, vajíčko, A pak se to stalo!, Koho sežere vlk), které se nám hodně líbily. Ale také jsme dokázali přečíst knížku Aport, Fousku! za jednu minutu!

Pak jsme přeběhli do zámku na výstavu Malujeme pro zemi. Tam jsme našli své vystavené obrázky a obdivovali výtvory našich kamarádů.

Nakonec jsme v rámci hodiny prvouky hledali, jaké obchody vlastně v Chocni máme, jak se správně jmenují a co se v nich prodává.

Do školy jsme došli právě včas. Touto cestou děkujeme 1.C a panu učiteli Diblíkovi, kteří našli v knihovně ztracené klíče naší Klárky a bezva den tak pro nás skončil bez mráčku.                     Děti z 1. A