Dětský den

Publikováno: 13.6.2024 Autor(ka): Olena Ninichuk

Dne 14.6 se v naší škole konal dětský den, který byl plný radosti a zábavy. Děti z prvního stupně plnily různé úkoly, které pro ně připravili žáci pátých tříd. Akce byla rozmanitá a nabízela spoustu aktivit.

Hráli jsme fotbal, kde si děti mohly vyzkoušet své fotbalové dovednosti. Střílení z luku bylo jedním z nejoblíbenějších stanovišť, kde si žáci mohli vyzkoušet své střelecké schopnosti a zlepšit přesnost. Tetování, která si děti mohly nechat namalovat na ruce, byla kreativní. Velkou atrakcí byla také stanoviště hasičů, kde mohly zkusit stříkat vodou z hadic na různé cíle a procvičit si tak svou přesnost a koordinaci. Dalším vzrušujícím úkolem bylo hledání pokladu pomocí detektoru kovů, což děti nesmírně bavilo. Kromě těchto aktivit byly připraveny i různé zajímavé úkoly, které rozvíjely jejich dovednosti a týmovou spolupráci.

Bylo skvěle vidět, jak se všichni nadšeně zapojují do aktivit a užívají si čas strávený s kamarády.