Maminky mají svátek

Publikováno: 21.5.2024 Autor(ka): Iva Šedová

Den matek je jedinečnou příležitostí, kdy mohou děti vyjádřit svou lásku a vděčnost maminkám.

Letos jsme se ve školní družině rozhodli překvapit své maminky ručně vyrobenými plackami se zrcátkem. Tento osobní a praktický dárek určitě vykouzlí úsměv na tváři každé maminky.

Výroba placek se zrcátkem začala výběrem materiálů a návrhem designů. Děti měly možnost využít svou kreativitu a vytvořit něco opravdu jedinečného. Každý měl jasnou představu o tom, jak by měla jeho placka vypadat.

Děti byly nadšené z výsledků své práce a nemohly se dočkat, až své výtvory předají maminkám. Placky se zrcátkem byly nejen krásné, ale také praktické - maminky je mohou nosit v kabelce a mít tak vždy po ruce malé zrcátko, které jim bude připomínat lásku jejich dětí každý den.