Horský resort Dolní Morava

Publikováno: 18.6.2024 Autor(ka): Iva Šedová

Zdravíme vás z nádherného horského resortu Dolní Morava. Máme za sebou další skvělý den plný nezapomenutelných zážitků.

Začali jsme animačním programem „Za tajemstvím lesního království“, kde děti objevovaly kouzelný svět lesa a učily se základy přežití v přírodě. Poté jsme se přesunuli do Mamutíkova parku, kde si děti vyzkoušely lanový most a šplhací tunel, které prověřily jejich odvahu a zručnost. Velkým hitem byl obří tobogán, kde se děti skvěle bavily a užily si spoustu legrace.

Ve vodním ráji, děti experimentovaly s proudem vody a učily se určovat vodě cestu pomocí korýtek, stavidel a mlýnských kol. Bylo to nejen poučné, ale i velmi zábavné.

Nezapomněli jsme ani na pohádkové domečky na stromech, které děti naprosto uchvátily. Hrály si, objevovaly a nechávaly se unášet svou fantazií.

Těšíme se na další dny plné dobrodružství a zábavy.