Atletický čtyřboj - krajské kolo dívek

Publikováno: 1.5.2024 Autor(ka): Jan Gregar

Výběr děvčat ze sedmých tříd se vítězstvím v kole okresním kvalifikoval do kola krajského, které se konalo ve čtvrtek 25. 4. v Pardubicích. I přes výborné výkony všech děvčat se nám v kole krajském bohužel na medaile podařit nedosáhlo.

Děvčata nastoupila stejně jako v kole okresním ke čtyřem disciplínám, a to ke sprintu na 60 m, vytrvalostnímu běhu (600 m), hodu míčkem a skoku do dálky či výšky. I když si mnohá děvčata během soutěže vylepšila v jednotlivých disciplínách své osobní rekordy, konkurence byla obrovská, a tak se v konečném součtu bodů naše družstvo umístilo na čtvrtém místě z pěti zúčastněných.

Děvčatům děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy a gratulujeme k super výkonům.

Školu reprezentovaly: Antošová Michaela, Bednářová Adéla, Meixnerová Natálie, Mikulecká Adéla a Novotná Sofia