Dekorace Dekorace

Odběr aktualit
Učíme se pro život

V posledním měsíci 8.A absolovala tři akce, které jim rozšířily jejich znalosti.

Tonda Obal zase u nás

V úterý 16. ledna se žáci 1. stupně (spolu s dětmi z naší přípravné třídy) zúčastnili vzdělávacího programu společnosti EKO-KOM, který se zaměřuje na zvýšení povědomí o správném třídění a recyklaci odpadu. Cílem této informační kampaně je vést děti k odpovědnému chování už od útlého věku. Více informací najdete na www.tonda-obal.cz nebo se zeptejte vašich dětí.

Hledání těžiště a posilování trpělivosti

Hodina fyziky v rukou sedmáků.

Fyzika 8. AB - LOM SVĚTLA

Lom světla je optický jev, ke kterému dochází na rozhraní dvou prostředí, kterými světlo prochází. Je důsledkem různých rychlostí šíření světla v různých prostředích.  My jsme si vyzkoušeli lom ke kolmici - tedy chod paprsku z prostředí opticky řidčího do prostředí opticky hustšího (ze vzduchu do vody)

Bruslení 4.A v Pelinách

Dnes jsme byli vyzkoušet led na louce v Pelinách. Všichni jsme si to moc užili a doufáme, že led dlouho vydrží!

Školní florbalová liga

Dnešním dnem skončila základní skupina školní florbalové ligy. Na řádcích níže se dočtete o výsledcích, statistikách, ale i zajímavostech z tohoto dosud nedohraného 3. ročníku.

Dobrý skutek

V pátek před vánočními prázdninami žaci šesté třídy navštívili klienty Domova seniorů.

Šesťáci v planetáriu

V posledním týdnu před vánočními prázdninami se žáci šestých tříd vydali do planetária.