Dekorace Dekorace

Odběr aktualit
Zápis do 1. ročníku

Zápis budoucích prvňáčků proběhne v pátek 5. dubna 2024 od 14:00 do 18:00 hodin a v sobotu 6. dubna 2024 od 9:00 do 11:30 hodin. On-line zápis je spuštěný včetně rezervačního systému na určitý den a hodinu, abychom předešli nepříjemnému a zbytečnému čekání.

Florbal - krajské kolo chlapců

Poslední školní den před velikonočními prázdninami byl pro výběr florbalistů z šestých a sedmých tříd ve znamení sportu.

Volejbal - okresní kolo děvčat

Výborné volejbalové výkony byly k vidění na volejbalovém turnaji v Lanškrouně, kterého se zúčastnil i výběr děvčat naší školy.

Matematický KLOKAN - 2. stupeň

Zájemci o matematiku poměřili v minulém týdnu své síly v mezinárodní soutěži Matematický klokan.

Vítejte " u nás" v Praze

Už se nemůžeme dočkat naší opravdové dubnové návštěvy Prahy, a proto jsme si kousek našeho hlavního města přinesli k nám do školy. Veškeré kulturní krásy tak vyrostly přímo pod rukama dětí ze 4.B.

Škola nanečisto

V úterý 19. března navštívili naši školu předškoláčci se svými rodiči a sourozenci a vyzkoušeli si ,,opravdové" školní aktivity.

Úžasný svět vody

V pátek 22.3. se slavil světový den vody.

Poháry a plachetnice - všechno jsme snědli